İNOVASYON

En iyi ve en güvenilir tarımsal çözümleri sunarak fark yaratan, patentli, benzersiz, yenilikler ve buluşlar…

NOCH (Organik Şelat Teknolojisi)

Olimpum, organik şelatlama ajanları üzerine yoğun Ar-Ge çalışmaları yürütmektedir. Bu çalışmalar sayesinde geliştirilen doğal şelatlama teknolojisi NOCH (Organik Şelat Teknolojisi) ile sentetik şelatlara göre daha fazla penetrasyon sağlayan ürünler geliştirdik. Biyolojik olarak parçalanabilir ve çevre için toksik olmayan bu şelatlar, mikroorganizmalar için bir besin kaynağı olarak da  oldukça faydalıdır.

  • Çevre dostu organik çözümler.

OND (Optimum Besin Dağılımı)

Oligro marka suda çözünür NPK gübrelerde, fiziksel karışımdan nemi uzaklaştırmak için %100 çözünür nem itici ajanlar kullanılır. Bu karışımı homojen tutmak için eşit parçacık boyutuna sahip hammaddeleri tercih eden firmamız doğrudan kaynağından en kaliteli girdileri tedarik etmektedir.

  • Gübre içeriğini zenginleştiren  %100 suda çözünür özel ajanlar.

CSR (Soğuk Stres Direnci)

CSR teknolojisi ile soğuk iklim şartlarında hücre protoplazmasında mineral ve şeker yoğunluğunu artar. Böylece enerji yoğunluğu da artan bitkide, hücre içindeki suyun donma noktası düşer. Yetiştirme süresinin hem başında hem de sonlarında gerçekleşebilecek don zararına karşı CSR Teknolojisi mükemmel bir çözümdür.

  • Soğuk havalarda maksimum performans.

Organik Tarım için Sertifikalı Gübreler

Olimpum, gübre ve pestisit maliyetlerini düşürme üzerine yürüttüğü çalışmalar sonucunda çeşitli mikrobiyolojik gübreler geliştirmiştir. Bu gübreler organik tarım ve konvansiyonel tarımda maksimum performansı elde etme yönünde muhteşem sonuçlar vermektedir.

Ambalaj İnovasyonları

Kalite standartlarımızı korumak için ‘Blok taban ventilli OPP çuval’ adlı benzersiz bir paketimiz de var. İleri teknoloji ile üretilen bu çuvallar, hiç bir dikiş barındırmaz ve içindeki gübreyi ortam şartlarından en üst düzeyde korur. Bu çantaları kopyalamak neredeyse imkansızdır. Bu sayede torba içindeki formül, Oligro müşterilerine Olimpum güvencesi ile ulaşmaktadır.